MINUTOVÉ MEDITACE

Minuta denně dělá zázraky!

Minutové meditace jsou úžasně jednoduché.
Přinesou ti hlubší prožívání a celistvost.
Získej originální meditaci na každý den!

Obrať svou pozornost dovnitř a otevři se bohatšímu prožívání.

Získáš 30 originálních meditací. Každé ráno po dobu jednoho měsíce budeš dostávat email obsahující instrukci k meditaci na různé téma. Tato spočinutí ti pomohou začínat dny v souladu se záměrem tvého Srdce. 

Minutové meditace jsou záměrně krátké, obsahují téma, obrázek a pár krátkých odstavců textu. Je to vlastně taková inspirační "karta na tento den". Budeš potřebovat celkově jen minutu či dvě kartu si přečíst a meditaci rovnou provést. Vznikne v tobě dobrý pocit, že si zvládáš na sebe najít čas a v tvém životě se to začne projevovat.


Kdo tě bude provázet?

Joshi

Průvodce životem v přítomnosti

Ukazuji lidem netradiční pohled na to, jak se otevřít životu v přítomnosti.

Sebepoznání a psychologii se věnuji již více než 20 let. V roce 2007 jsem po dlouhém období hledání a usilování nalezl překvapivou jednoduchost "neúsilí" a bytí v přítomnosti.

Neuchopitelnost a kouzlo živé přítomnosti mne nepřestává fascinovat a prožívání tohoto "volného pádu" sdílím rád  i s ostatními. Mým prvním online kurzem 40 dní přítomnosti prošlo více než 5.000 lidí.

Těším se, že budu moci inspirovat i tebe.

Jak jsou spokojeni ti, kteří kurzem již prošli?

"Je opravdu fajn, když se uprostřed každodenního shonu objeví ostrůvek “z jiného světa”, který nás vrací k našemu zdroji." 
Richard

"Skvělý nápad, forma emailu i vysvětleni příjemná. Za mě spokojenost a určitě se budu k meditacím vracet ;) Doporučuji všem!" 
Zuzka

"Každý den jsem se moc těšila a dělaly mi den hned hezčí. Díky a určitě zas někdy ráda něco od tebe vyzkouším, neboť mě to obohacuje."
Janina

Platba za celý kurz je úplně naruby!


Celý kurz získáš a projdeš zdarma. 

Teprve na úplném konci se rozhodneš, jakou hodnotu pro tebe kurz měl a jestli příspěvek pošleš.

Na výběr budeš mít 400, 500 nebo 700 Kč dle tvého uvážení.

Věřím, že je to fér a důvěřuji ti.2019 - Joshi - www.zivotvpritomnosti.cz - Kontakt Obchodní podmínky - Ochrana osobních údajů